EKİP

ŞELALE ZAİM GORTON
Aile Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı
BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ
AYLİN GİRGİN ÖZBİLİŞ
Aile Ofisi Direktörü
BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

ŞELALE ZAİM GORTON

Şelale Zaim Gorton İnci Holding ve Maxion Jantaş’ta Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Bu görevine ek olarak ailelere yatırımlar ve varlıklar konusunda destek hizmetleri sunan İnci Aile Ofisi’nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Garanti Yatırım Özel Sermaye bölümünde çalıştığı sürede 100 ve 400 milyon dolarlık iki fonun kurulum aşamasında görev almıştır. Daha öncesinde dünyanın en büyük jant üreticisi Hayes Lemmerz ve ABD bazlı özel sermaye fonu Towerview Capital ile finans alanında çalışmıştır.

University of Michigan Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu ve Johnson & Johson’un bir kolu olan Mentor Corporation’da olmak üzere sağlık sektörü ve işletme deneyimine de sahiptir.

1982 doğumlu olan Şelale Zaim Gorton, İstanbul Amerikan Robert Lisesi mezunudur. University of Michigan Endüstri ve İşletme Mühendisliği bölümünü 2003 yılında tamamlamış, 2009 yılında UCLA Anderson School of Management’da Finans ve Strateji odaklı MBA yapmış, 2014 yılında ise Wharton Executive Education’da Özel Varlık Yönetimi programını tamamlamıştır.

Aralık 2010’da Certified Financial Accountant (CFA) 1. seviye olmaya hak kazanmıştır; ayrıca Sermaye Piyasası Kurulu İleri Düzey Lisansı ve 6 Sigma Siyah Kuşak sahibidir.

AYLİN GİRGİN ÖZBİLİŞ

Aylin Girgin Özbiliş ailelere yatırımlar ve varlıklar konusunda destek hizmetleri sunan İnci Aile Ofisi’nin yönetimindedir.

Kariyerine 2003 yılında Anadolu Grubu Mali İşler Uzman Yardımcısı olarak başlamış, 2004-2008 yılları arasında Anadolu Efes’in yurtdışı iştiraklarini yöneten Efes Breweries International’da  sırasıyla Finans Uzmanı ve Finans Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 2008 yılında Anadolu Efes Strateji ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak atanmış ve görevine 2010 yılından itibaren İş Geliştirme Müdürü olarak devam etmiştir.

1980 doğumlu olan Aylin Girgin Özbiliş, Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur ve 6 yaşında bir kız çocuk sahibidir.